درباره شرکت

Ruslegalifeمجموعه “روس لگالایف” با هدف اعتلای کیفی و کمی ارائه خدمات به ایرانیان عزیز در روسیه و کشور های مشترک المنافع تاسیس گردید. تیم “روس لگالایف” با تحقیقات گسترده کارشناسی و رایزنی های متعدد با شرکت ها و موسساتی که در عرصه های مختلف روابط ایران و روسیه فعالیت مستمری داشتند موفق به ساخت این مجموعه گردید. ماموریت اصلی “روس لگالایف” ایجاد پایگاه جامعی برای هموطنان است که قصد فعالیت در فدراسیون روسیه و کشور های مشترک المنافع را دارند. مجموعه “روس لگالایف” به مدد کارشناسان مجرب خود می تواند راهنمایی مطمئنی باشد برای کسانی که قصد ورود و یا گسترش فعالیت در حوزههای مختلف را دارند. تیم مشاوره ما آماده ارائه خدمات و مشاوره به هم میهنان عزیزی است که تمایل به فعالیت های علمی، فرهنگی و اقتصادی در فدراسیون روسیه و کشورهای مشترک المنافع را دارند.تیم “روس لگالایف”ebrahim

 

مهندس مهدی فراشیانی فارغ التحصیل ممتاز (دارنده دیپلم سرخ) دانشگاه ملی تحقیقاتی، فناوری اطلاعات، مکانیک و اپتیک سنن پترزبورگ – ایتمو، دانشجوی مقطع دکترا در رشته “مدلسازی ریاضی، متدهای عددی و برنامه های ترکیبی” و مولف مقالات متعدد علمی در مجلات معتبر، مسلط به زبان روسی و انگلیسی، استاد دانشگاه ملی تحقیقاتی سن پترزبورگ و مدیر و مدرس موسسه Persian_in_sbp، در حال حاضر به عنوان مدیر عامل مجموعه روس لگالایف مشغول به فعالیت می باشند.


 

 

ebr

دکتر ابراهیم رستگاری به عنوان اولین فارغ التحصیل ایرانی در رشته حقوق بین الملل اروپا مقطع دکتری از دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ، دارای کارشناسی ارشد رشته های حقوق بین الملل اروپایی و زبان شناسی کاربردی از دانشگاه اتحادیه اروپا ، اولین وکیل و حقوق دادن ایرانی در امر مهاجرت در فدراسیون روسیه و کشورهای مشترک المنافع مسلط به زبان های روسی، ارمنی، انگلیسی و عربی ، عضو انجمن وکلای بین الملل و عضو اتحادیه وکلای اروپا و عضو کمیسیون مدافعان حقوق بشر با سابقه کاری در دعاوی حقوقی و کیفری دادگاههای روسیه و ارمنستان ، نماینده رسمی موسسه حقوقی فیجا در ایران و نماینده دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ و به عنوان مدیر عامل موسسه حقوقی بین المللی رستگاران و در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره مجموعه ی هلدینگ “روس لگالایف ” افتخاری عظیم برای ایرانیان مقیم روسیه می باشد.


kristina11

 

دکتر کریستینا سمینونا، کارشناس حقوق مدنی روسیه، دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه دولتی سن پترزبورگ. مسلط به زبانهای روسی، انگلیسی و فرانسوی. دکتر سمینویچ در سمت های مختلف مشغول به فعالیت می باشند که از آن جمله می تواند به موارد زیر اشاره کرد: وکیل پایه یک دادگاههای فدراسیون روسیه، سرپرست حسابرسی دادگستری سن پترزبورگ، منشی وزارت امور خارجه در دادگاه فدرال روسیه، مشاور حقوقی موسسه بین المللی علوم (مرکز شمال-غرب) بهداشت و سلامت عمومی، مشاور حقوقی کمپانی LLC. در حال حاظر دپارتمان حقوقی مجموعه “روس لگالایف” تحت مدیریت دکترر سمینویچ اداره می شود. 

 Leonid11

دکتر کیسیل لونید نیکولایویچ دارای دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه دولتی سن پترزبورگ می باشد. دکتر نیکولایویچ یکی از وکلای مجرب مجموعه “روس لگالایف”  هستند که بهه عنوان وکیلی جوان و جسور در حل و فصل دعاوی حقوقی بسیار مهارت دارند. ایشان همچنینن مدیریت آکادمی باله سن پترزبورگ را بر عهده دارند. دکتر نیکولایویچ مدیر عامل شرکت “روسکی دم پراوا”، به عنوان معاونت دپارتمان حقوقی مجموعه “روس لگالایف” مشغول بهه فعالیت می باشد. 

dmitri11

 

دکتر دمیتری سرگیویچ پاولوف پس از فارغ التحصلی در مقطع کارشناس و کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی سن پترزبورگ در رشته تاریخ ایران و خاورمیانه، در همان دانشگاه تحصیلات خود را ادامه داده و موفق به دریافت مدرک دکترا در رشته تاریخ و روابط بین الملل گردید. مسلط به زبانهای روسی، فارسی، انگلیسی، و لهستانی می باشد. دارای سوابق اجرایی درخشان در زمینه های مختلف از جمله: ماموریت در کشتی سازی بندر عباس، مدیریت داخلی Next Focus Europe و بنیاد انجمن اقتصادی سن پترزبورگ بوده و در حال حاظر به عنوان استاد دانشگاه دولتی سن پترزبورگ مشغول به فعالیت می باشد. دکتر پاولوف مسولیت بخش آموزش مجموعه “روس لگالایف” را عهده دارر می باشد. 

aziza1

 

دکتر نیلوفر عزیزوا داری دکتری روابط بین الملل از دانشگاه ملی بلاروس در سمت های مختلف در عرصه های علمی، فرهنگی و سیاسی حضور بسیار برجسته ای دارند. ایشان به عنوان مشاور پارلمانی رییس جمهور تاجیکستان و معاونت شهرداری دوشنبه در کنار این مسئولیت ها همچینین گوینده خبری شبکه نیوز جمهوری تاجیکستان می باشند. دکتر عزیزوا در حال حاظر با دپارتمان دانشجویی مجموعه “روس لگالایف” همکاری دارند.

 

 alex11

 

دکتر الکساندر کولدزی تحصلات دانشگاهی خود را در زادگاهش (ورشو- لهستان) به پایان رسانید و بعد از اخذ مدرک دکتری در رشته تجارت آزد به روسیه مهاجرت نمود. تحصلات خود را در رشته حقوق تجارت دانشگاه ملی سن پترزبورگ ادامه داد و بعد از گرفتن مدرک دکتری از این دانشگاه شروع به فعالیت اقتصادی نمود. دکتر کولدزی مشاور حقوقی پارلمان اتحادیه اروپا، استاد دانشگاه اقتصاد ورشو، مدیرعامل شرکت املاک ( invest Pias kolodzi ) واقع در لهستان. متخصص در زمینه خرید املاک و مستغلات در روسیه برای اتباع دیگر کشور ها و مسلط به زبانهای انگلیسی، روسی، آلمانی، لهستانی می باشد. دکتر الکساندر در امر خرید و فروش مستغلات با مجموعه “روس لگالایف” همکاری دارد. 

f11

 

دکتر نیکو نصیری، مدرک دکترای خود را در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه ملی بلاروس اخذ نموده و بعد از آن به عنوان استاد دانشگاه و وکیل مهاجرتی مشغول به فعالیت شدند. سرکار خانم نصیری به عنوان متخصص در زمینه مهاجرت به روسیه، بلاروس، اسپانیا سابقه همکاری درخشانی با موسسات معتبر از جمله موسسه بین المللی رستگاران را دارا می باشند. ایشان نماینده دانشگاه ملی پزشکی بلاروس و مسلط به زبانهای انگلیسی، روسی، فارسی و اسپانیولی می باشند. دکتر نصیری در حال حاظر در دپارتمان دانشجویی مجموعه “روس لگالایف” فعالیت می کنند.

 Afsaneh11

 

دکتر افسانه روحانی بعد از آنکه تحصیلات خود را در رشته حقوق بین الملل دانشگاه اتحادیه اروپا در مقطع کارشناسی ارشد با موفقیت به پایان رساندند در آکادمی ملی علوم ارمنستان مشغول به تحصیل شدند و دکتری حقوق جزا و جرم شناسی را از این دانشگاه اخذ نمودند. سرکار خانم روحانی مسلط به زبانهای انگلیسی و ارمنی، پیش از این به عنوان حقوق دان و مشاور حقوقی در شرکت فیجا مشغول به فعالیت بودند. بعد از آن با موسسه بین اللملی رستگاران همکاری داشتند و بعد از الحاق موسسه رستگاران به مجموعه “روس لگالایف” به عنوان وکیل و مشاور حقوقی جزایی، مهاجرتی در ارمنستان، به این مجموعه پیوستند.