ثبت نام جام جهانی 2018 روسیه

[wpcdt-countdown id=”1455″]

ثبت نام جام جهانی و تحویل بلیت مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه

انجام ثبت نام جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توسط مجموعه روس لگالایف با توجه به مشکلات و محدودیت های موجود برای ارسال بلیت به ایران، فیفا تصمیم گرفته است که طرفداران تیم ملی ایران بلیت خود را در کشور میزبان یعنی فدراسیون روسیه تحویل بگیرند

بلیت ها از امروز تا روز قبل از شروع مسابقه قابل تحویل گرفتن می باشد.

تحویل بلیت به خود شخص و با در دست داشتن پاسپورت صورت می گیرد

مراکز توزیع بلیت همه روزه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ در حال ارائه خدمات می باشند.

آدرس مراکز تحویل بلیت به شرح زیر می باشد

شهر سن پترزبورگ محل بازی تیم ملی ایران و مراکش

Санкт-Петербург, пр. Добролюбова 20 стр.1 литера A

آدرس روی نقشه

شهر کازان محل بازی تیم ملی ایران و اسپانیا

Казань, Кремлевская набережная, 5

آدرس روی نقشه

شهر سارانسک محل بازی ایرن و پرتغال

Саранск, ул.Красная, 40

آدرس روی نقشه

شهر مسکو

Москва, ул. Житная, 4

آدرس روی نقشه


هتل با قیمت فوق العاده

هتل آپارتمان در مرکز شهر سن پترزبورگ ویژه بازی ایران و مراکش فقط شبی ۷۰ دلار

۴ روز و سه شب اقامت در هتل آپارتمان «کرونورک» در مرکز شهر سن پترزبوگ (فاصله چند قدمی تا قلعه پتر و پاول و رودخانه نوا) همراه با صبحانه از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ خرداد (۱۴ تا ۱۷ جون). قیمت برای هر نفر در اتاق دو تخته ۲۱۰ دلار (شبی ۷۰ دلار).

WhatsApp Image 2018-05-14 at 22.48.17 WhatsApp Image 2018-05-14 at 22.48.27 WhatsApp Image 2018-05-14 at 22.48.32

جهت ثبت نام و رزرو جا، لطفا مشخات خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال بفرمایید.

[email protected]


چند نکته در مورد سفر به روسیه در ایام جام جهانی ۲۰۱۸

۱- فن آیدی یا ویزا: دوستانی که فن آیدی (پاسپورت هوادار) دریافت نموده اند می توانند ۱۰ روز قبل از شروع مسابقات جام جهانی تا ۱۰ روز بعد از مسابقه فینال به دفعات به فدراسیون روسیه مسافرت نمایند

۲- برگ مهاجرت: در زمان ورود به خاک روسیه به شما برگه ای داده می شود که به برگه مهاجرت معروف است. این برگه باید تا لحظه ای که شما خاک روسیه را ترک می کنید همراه شما باشد. در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

۳- رزرو هتل قبل از ورود به روسیه: معمولا در فرودگاه از شما مشخصات محل اقامت پرسیده می شود. توجه داشته باشید که رزرو هتل بدون پرداخت مبلغ مورد تایید نیست. اگر هتل رزرو کرده اید حتما باید مبلغ آن را پرداخت نموده باشید.

۴- ثبت نام اداره پلیس: هر شخص بعد از ورود به خاک روسیه تنها ۲۴ ساعت زمان دارد تا خود را در اداره پلیس محل اقامت ثبت نام نماید. در صورتی که شما در هتل اقامت دارید خود هتل این کار را برای شما انجام خواهد داد.

۵- ارز رایج: توجه داشته باشید که هیچ یک از فروشگاه ها و رستوران ها از شما دلار قبول نمی کنند. به همین خاطر در اولین فرصت باید پول خود را به روبل تبدیل نمایید. این نکته را نیز توجه داشته باشید که هنگام تهیه دلار در ایران سعی کنید که دلار، بدون مهر صرافی و یا خط خردگی و پارگی باشد. در غیر اینصورت جهت تبدیل آن در روسیه با مشکل مواجه خواهید شد.


اسامی افرادی که از طریق “روس لگالایف” اقدام به ثبت نام در فیفا جهت بلیت جام جهانی فوتبال 2018 روسیه را نموده اند و درخواست آنها مورد تایید فیفا قرار گرفته است

[accordions id=”2126″]


مراحل ثبت نام جهت دریافت پاسپورت هوادار (فن آیدی) در زیر نشان داده شده است.

1

3

4

5

7

8

*** لطفا به چند نکته توجه داشته باشید.

شماره ثبت همان عددی است که در بالای برگه تایید بلیت شما قید شده است

عکس شما بهتر است: با زمینه سفید- کیفیت مناسب- حجم پایین باشد.

بعد از نهایی شدن ثبت نام شماره پاسپورت هوادار ظاهر می شود که شما باید حتما آن شماره را ذخیر کنید و بهتر است که از آن برگه پرینت بگیرید تا در هنگام دریافت پاسپورت هوادار با مشکل مواجه نشوید

بعد از تایید نهایی ثبت نام کد تایید برای شما اس ام اس خواهد شد.

بعد از دریافت پیام «پاسپورت هوادار شما آماده است» می توانید به دفتر نمایندگی فیفا در تهران مراجعه نمایید

آدرس دفتر نمایندگی فیفا جهت دریافت پاسپورت هوادار (فن آیدی)

VFS VAC – Cyprus VAC , Ofc 1, Bldg 49,Orfi-Shirazi St, North Sheykh-Bahaei Av,Molla- Sadra Av,Vanak Square


ثبت نام قطار رایگان جام جهانی

فدراسیون روسیه برای انتقال طرفداران تیم های شرکت کننده در جام جهانی تعداد محدودی قطار در نظر گرفته است که هواداران را به صورت رایگان بین شهر های مختلف روسیه انتقال می دهد

شما می توانید با استفاده از راهنمای تصویری که در زیر آمده است برای رزرو بلیت قطار اقدام نمایید

توجه داشته باشید که تنهای برای شهرهای که بازی تیم مورد علاقه شما برگذار می شود می توانید بلیت تهیه نمایید، به شرط آنکه شما قبلا بلیت بازی مورد نظر را خریداری کرده باشید و ثبت نام پاسپورت هوادار شما به تایید رسیده باشد.

t1

t2

t3

t4

t5

*بعد از ثبت نام موفق، نامه تایید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.


Can not find Form in database


مرحله پیش ثبت نام جام جهانی 2018 روسیه

2905907_full-lnd

ثبت نام و خرید بلیت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نسبت به ادوار گذشته کاملا متفاوت می باشد. در این دوره از مسابقات به منظور جلو گیری از فروش غیر قانونی بلیت توسط افراد سود جو و همچنین جهت بالابردن امنیت٫ تمهیدات سخت گیرانه تری نسبت به دوره های گذشته در نظر گرفته شده است.

فروش بلیت مسابقات جام جهانی روسیه در چند مرحله صورت می گیرد.

مرحله اول که قبل از قرعه کشی و مشخص شدن بازیهایی گروهی هر تیم برگزار شد که خود به دو دوره تقسیم می شد: دوره قرعه کشی و دوره صف.

مرحله دوم که بعد از قرعه کشی (۵ دسامبر – 14 آذر ماه) و مشخص شدن رقبای هر تیم و مکان برگزاری مسابقات هر تیم آغاز می شود. این مرحله نیز مانند مرحله اول به دو بخش تقسیم می شود.

مرحله سوم که چند روز مانده به شروع مسابقات آغاز و تا پایان مسابقات ادامه خواهد داشت.

35

برای هر مرحله٫ سهمیه مشخصی در نظر گرفته شده است. بیشترین سهمیه در نظر گرفته شده مربوط به مرحله دوم می باشد. در این مرحله اکثر بلیت های مسابقات به فروش خواهد رسید.

کارشناسان پیش بینی می کنند که حضور طرفدارانی که جهت حمایت تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات شرکت خواهند نمود نسبت به دوره های گذشته افزایش چشم گیری خواهد داشت:

-نزدیکی بعد مسافت محل برگزاری مسابقات (کشور روسیه)

-اولین حضوری متوالی تیم ملی ایران به مسابقات جام جهانی فوتبال

-موفقیت های چشم گیر تیم ملی کشورمان (سومین تیم دنیا که به صورت مستقیم جواز حضور در مسابقات جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه را کسب نمود) این امید را در دل طرفداران تیم ملی ایران زنده کرده است که امکان این وجود دارد که تیم ایران برای اولین بار در تاریخ از مرحله گروهی صعود نماید و طبیعتا هر طرفدار واقعی دوست دارد در این زمان بتواند از نزدیک تیم ملی را حمایت نماید و این رویداد تاریخی را از نزدکی ببیند.

به همین خاطر روس لگالایف به دوستانی که تصمیم به خرید بلیت و شرکت در این رویداد ورزشی را دارند توصیه می کند که سعی نمایند در مرحله دوم خرید٫ بلیت خود را تهیه نمایند تا اولا شانس بیشتر داشته باشند تا بتوانند بلیت های مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری نمایند و ثانیا زمان کافی داشته باشند تا برای سفر خود برنامه ریزی کنند.

توجه: نه شرکت روس لگالایف و نه هیچ شرکت دیگری هیچ بلیتی برای فروش ندارند. بلیت ها مستقیم توسط فیفا به فروش می رسد. شرکت روس لگالایف تنها به نمایندگی از طرف شما به اسم خود شما بلیت تهیه نموده و بلیت از طرف فیفا به آدرس پستی شما ارسال می گردد.

شرکت روس لگالایف به نمایندگی از شما درخواست پاسپورت هوادار می دهد و پاسپورت هوادار نیز به آدرس شما ارسال می گردد. با داشتن پاسپورت هوادار دیگر نیازی به تهیه ویزا روسیه نیست. ضمن این که بدون داشتن پاسپورت هوادار شما اجازه ورود به ورزشگاه را ندارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان و مکان بازیهای جام جهانی 2018 روسیه می توانید از وبسایت اختصاصی “روس لگالایف جام جهانی” بازدید نمایید.

www.ruslegalife.ir

Sending
User Review
0 (0 votes)