خدمات حقوقی

0
(0)

خدمات حقوقی : صدور ویزا کارت و مستر کارت از بانکهای معتبر روسیه در زمان کوتاه

ارائه خدمات حقوقی توسط تیم حقوقی روس لگالایف. دوستان عزیز ایرانی می توانند با استفاده از خدمات شرکت روس لگالایف به صورت حضوری و یا غیر حضوری، به صورت کاملا قانونی اقدام به افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی بنمایند. از جمله خدمات شرکت روس لگالایف اخذ ویزا کارت، مستر کارت و گلدن کارت می باشد. مدت زمان اخذ این اعتبارات سه روز کاری می باشد و نیاز به حضور شخص متقاضی ندارد. هزینه ارائه این خدمات بسته به نوع کارت و خدمات مورد نیاز، متفاوت می باشد. مترجمین و وکلای شرکت “روس لگالایف” با کمترین هزینه و بیشترین اطمینان در خدمت شما غزیزان است. میانگین هزینه درخواست ویزا کارت و مستر کارت 80 دلار می باشد.

خدمات حقوقی : اخذ انواع ویزای توریستی، تجاری، دانشجویی و غیره


شرکت “روس لگالایف” مفتخر به ارائه خدمات اخذ ویزا از فدراسیون روسیه می باشد. این شرکت ارائه دهند انواع مختلف ویزا به شرح ذیل می باشد:

ویزای یک ساله کاری :

هزینه این نوع ویزا مبلغ 2500دلار می باشد. دارنده این نوع ویزا در بازه زمانی 180 روز، تنها می تواند 90 روز در فدراسیون روسیه اقامت داشته باشد. یعنی در کل سال تنها 180 روز اجازه حضور غیر مستمر در این کشور را دارد. بهه همین خاطر مجموعه وکلای “روس لگالایف” این نوع ویزا را توصیه نمی کنند.

ویزای کاری سه ساله :

هزینه این نوع ویزا مبلغ 3400 دلار می باشد. دارنده این نوع ویزا می تواند با استفاده از خدمات شرکت حقوقی “روس لگالایف” می تواند به صورت سه سال کامل و مستمر در روسیه حضور داشته باشد و نیازی به خروج ازز روسیه ندارد و این امر مستلزم دریافت اجازه کار از دولت فدرال روسیه (محل اقامت) می باشد.

شرکت حقوقی “روس لگالایف” جهت اخذ اجازه کار در خدمت شما عزیزان می باشد. هزینه اجازه کار کامل مبلغ 2000 دلار می باشد. این شرکت همچنین در امر ارائه رگیستراتسیا (ثبت اداره پلیس) همراه متقاضیان محترم می باشد.

ویزای دانشجویی :

شرکت حقوقی “روس لگالایف” ارائه دهند خدمات اخذ پذیرش از دانشگاه های مختلف روسیه می باشد و در تمام مراحل تحصیل، از جمله اخذ ویزای دانشجوی، همراه دانشجویان محترم می باشد.

خدمات حقوقی ویزای تجاری :

شرکت “روس لگایف” آماده ارائه هر گونه دعوت نامه جهت شرکت در کنفرانس ها و نمایشگاه های بین الملیی در روسیه می باشد. این شرکت مفتخر به برگزاری همایش ها و کنفرانس های علمی، از جمله همکاری با شرکت بین المللی ISCDBU برگزار کنند کنفرانس ها و همایش ها در کشورهای اسپانیا، ترکیه و غیره می باشد. دکتر ابراهیم رستگاری به عنوان معاونت اجرایی انجمن بین المللی ارتباطات و توسعه روابط دانشگاهی و معاونت اجرایی مجموعه “روس لگالایف”، مسولیت اجرایی کنفرانس و همایش های مختلف را عهده دار می باشد.

خدمات حقوقی ویزای توریستی :

شرکت “روس لگالایف” آماده همکاری با تمامی شرکت های توریستی ایرانی جهت اعزام توریست به فدراسیون روسیه می باشد. هزینه اخذ دعوت نامه برای گروه های بیش از 6 نفر مبلغ 1700 روبل به ازای هر نفر می باشد.. مدت زمان اخذ دعوت نامه 7 روز کاری می باشد.

خدمات حقوقی : مهاجرت


سرمایه گذاری

فدراسیون روسیه دارای قوانین و شرایط خاصی برای اعطای شهروندی به اتباع کشورهای مختلف می باشد که از جمله آنها سرمایه گذاری در امر توسعه و پیشرفت صنعت در کشور روسیه می باشد. طبق قانون فدرال روسیه اتباع خارجی می توانند با سرمایه گذاری در بخش توسعه و صنعت با حد اقل سرمایه گذاری 10 میلیون روبل، شهروندی روسیه را دریافت نمایند. شرکت حقوق “روس لگالایف” با داشتن وکلای مجرب شما را در این مسیر همراهی می کنند.

سرمایه گذاری در کشور روسیه و اخذ شهروندی روسیه بر اساس قانون فدرال روسیه شرایط خاصی را دارا می باشد که مشاورین “روس لگالایف” با بیش از 10 سال تجربه شما را در این امر یاری می رسانند.

شرکت “روس لگالایف” با سابقه کار در کشور های مشترک المنافع، آمریکا، و اروپا شما عزیزان را دعوت به همکاری می نماید. پروسه سرمایه گذاری و دریافت اقامت در فدراسیون روسیه نسبت به کشورهای دیگر از جمله آمریکا با ویزای EB-5 هم بسیار راحت تر، و مطمئن تر می باشد. با توجه به روابط بین ایران و روسیه “فدراسیون روسیه” مکانی مناسب و امن جهت سرمایه گذاری و اخذ اقامت با کمترین زمان و کمترین هزینه می باشد.

شرکت حقوقی “روس لگالایف” مفتخر است به عنوان اولین مرجع حقوقی و قضایی در فدراسیون روسیه همراه عزیزان جهت اخذ اقامت و مهاجرت به فدراسیون روسیه می باشد. دکتر ابراهیم رستگاری به عنوان اولین وکیل مهاجرتی شما عزیزان را در این امر یاری می رساند.

ازدواج

شرکت “روس لگالایف” به عنوان اولین شرکت حقوقی با حضور وکلای روسیه آماده ارائه خدمات مهاجرتی به ایران عزیز می باشد من جمله ازدواج در روسیه به عنوان یکی از دلایل و اسناد مورد نیاز اداره فدرال مهاجرت روسیه می باشد. شرکت “روس لگالایف” آماده همکاری با کلیه متقاضیان عزیز در جهت آماده سازی مدارک و ارائه در دادگاه های روسیه جهت اخذ شهروندی روسیه می باشد.

“روس لگالایف” با داشتن کادر حقوقی مجرب آماده پاسخگویی به کلیه شهروندان ایرانی در امر مهاجرت، ازدواج، طلاق می باشد. دکتر ابراهیم رستگاری به عنوان وکیلی مجرب آماده همکاری در کلیه امور مهاجرتی اعم از ازدواج، طلاق در خدمت شما شهروندان ایرانی می باشد.

خدمات حقوقی‌ : لاتاری روسیه (کووت)

شرکت “روس لگالایف” آماده همکاری با کلیه متقاضیان عزیز جهت اخذ لاتاری روسیه (ثبت نام) و اخذ نوبت در لاتاری روسیه می باشد. ما آماده قرارداد با کلیه متقاضیان عزیز در این زمینه می باشیم.

خدمات حقوقی به متهمین و مجرمین قضایی


 ارائه خدمامت حقوقی به متهمین و مجرمین جرایم حقوقی و کیفری در فدراسیون روسیه و ارمنستان.

موسسه حقوقی “روس لگالایف” با استفاده از مجرب ترین وکلای روسیه و ارمنستان آماده ارائه هر گونه خدمات حقوقی به دوستان عزیز در ارمنستان و روسیه می باشد. دکتر ابراهیم رستگاری با داشتن سابقه کار و زندگی در ارمنستان و روسیه به عنوان عضوی از جامعه حقوقی “روس لگالایف” آماده ارائه هر گونه خدمات حقوقی به هموطنان عزیز می باشد. دکتر رستگاری به عنوان عضو موسس شرکت حقوقی “فیجا” و تنها نماینده حقوقی ایرانیان در ارمنستان آماده ارائه هر گونه خدمات حقوقی با کمترین هزینه (در بعضی موارد به صورت رایگان) می باشد.

شرکت حقوقی “روس لگالایف” به تمام پرونده های مربوط به مواد مخدر به صورت رایگاه خدمات حقوقی ارائه می دهد.

خدمات حقوقی ثبت شرکت


 ثبت انواع شرکت در شهر های مختلف روسیه

شرکت “روس لگالایف” آماده همکاری با کلیه تجار و بازرگانان ایرانی جهت ثبت شرکت، اجازه اخذ کار، امور حسابداری، عقد قرارداد و رفع رجوع امور اداره و حقوقی در سراسر فدراسیون روسیه می باشد. این شرکت مفتخر است به عنوان اولین شرکت حقوقی در کشور روسیه آماده ارائه هر گونه خدمات حقوقی به ایرایان عزیز با مناسب ترین قیمت می باشد.

لطفا جزئیات درخواست ثبت خود را برای ما ارسال بفرمایید

تماس صوتی از طریق واتساپ

پیغام  از طریق واتساپ